Worki na doniczki – PAKi

Szukając wyjątkowych dekoracji do wnętrz, warto inspirować się naturą. W ten nurt wpisują się PAKi, czyli worki uszyte z tzw ,,wegańskiej skóry” .

PAKi prezentują się bardzo okazale, dlatego świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i we wnętrzach publicznych: gabinetach lekarskich, firmach, hotelach i restauracjach. Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym klimacie, a cenisz sobie minimalizm i naturalizm, to rozwiązanie jest dla Ciebie idealne.


Co to są PAKi?
Wyobraź sobie skórę, która nie jest skórą lub papier, który nie jest papierem. Ciężko? PAKi powstają właśnie z takiego tworzywa, które wytwarza się z połączenia włókien celulozy z naturalnym lateksem. W procesie podobnym do garbowania skóry powstaje właśnie washable paper, zwany wegańską skórą.

Jest odporny na zabrudzenia i wilgoć jak prawdziwa skóra. A przy tym składa się go i zagina jak papier. Ze względu na swoje właściwości można go prać w pralce, jest wytrzymały i elastyczny. Szycie z niego jest proste i wygodne. Tak powstają PAKi, czyli worki dekoracyjne o szerokich możliwościach stosowania. Co ważne, worki prezentują się bardzo okazale, ponieważ wywija się je na zewnątrz, tworząc estetyczny rant.


Udekoruj swoje wnętrza kwiatami
Każdy, kto miał okazję widzieć PAKi na żywo, ten potwierdzi, że wyglądają one bardzo estetycznie. Ponieważ można je wykonać w wielu kolorach, komponują się praktycznie z każdym rodzajem wnętrza.

Faktura miękkiej skóry ociepla chłodne pomieszczenia, nadając im odrobinę przytulności. To sprawia, że ten dodatek odnajdzie się wszędzie, nie tylko w prywatnych mieszkaniach czy domach, ale także w gabinetach lekarskich, kancelariach i biurach.


Podstawowym zastosowaniem PAKów jest osłanianie doniczek od kwiatków. Zielone rośliny są wszędzie mile widziane, dlatego warto je umieszczać we wnętrzach.

Użycie washable paper sprawia, że kwiaty nabiorą nowego oblicza. To dobra alternatywa dla ceramicznych osłonek, do których przez lata zdążyliśmy się już przyzwyczaić i odrobinę nimi znudzić.

Ewa i Mariusz Kwiatek – jesteśmy pomysłodawcami, projektantami i rzemieślnikami wszystkich przedmiotów jakie możecie zobaczyć na stronie naszej pracowni https://pracowniaautorskakwiatek.pl/ . Pracownia Autorska Kwiatek jest owocem wielu miłości. Tej najważniejszej, do siebie nawzajem, bowiem założona została przez małżonków ją wspólnie, jako mąż i żona. Tej do wyjątkowości, co przekłada się na unikalny charakter każdego przedmiotu i dekoracji, jaki wychodzi spod naszych rąk. Tej do naturalności, którą odzwierciedlają wykorzystywane przez nas materiały. I wreszcie tej do minimalizmu, która sprawia, że wszystko, co wychodzi z pracowni jest subtelne, a przy tym odrobinę luksusowe. Przede wszystkim jednak jest użyteczne. Jesteśmy rzemieślnikami i artystami. Dbamy o każdy szczegół i misternie dopracowujemy nasze przedmioty i dekoracje do mieszkania i na taras, tak aby w pełni zaspokoić gusta naszych obecnych i przyszłych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.