Green Farm – domowa szklarnia dla każdego

Green Farm to domowa szklarnia, która wszystkiego za nas dopilnuje. To domowa uprawa warzyw i ziół, bez konieczności zastosowania gleby, drogich nawozów ani ulepszaczy – szybko, zdrowo, czysto i estetycznie. Dla każdego kto chciałby mieć świeże warzywa, zioła, a nie ma ani na to czasu ani miejsca.

W ostatnich latach na świecie obserwuje się znaczący wzrost popularności amatorskiego ogrodnictwa przydomowego – i uprawiania własnego jedzenia. Niestety, nie każdy ma warunki i czas do prowadzenia takiej uprawy. Szklarnia domowa Green Farm rozwiązuje ten problem. Niewielkie rozmiary, estetyczny wygląd i prosta, intuicyjna obsługa to zapewne wyróżnia Green Farm.

Jak to działa?
Szklarnia domowa Green Farm bazuje na hydroponice: uprawie roślin na tzw. pożywce wodnej, to jest mieszaninie wody i nawozu. Przygotowanie uprawy jest bardzo proste. To co musimy zrobić sami to przygotować pożywkę wodną, czyli wymieszać nawóz z wodą i wlać do pojemnika uprawowego oraz wysiać nasiona, czyli włożyć je w specjalnie przygotowane gąbęczki, które umieszczamy w otworach. W szklarni Green Farm jest 27  otworów i  to od nas zależy ile jednocześnie wykorzystamy.  Reszta uprawy zostaje pod kontrolą szklarni. Oświetlenie LED imitujące światło słoneczne, w połączeniu z systemem wentylacji oraz pompą jest w pełni niezależny od warunków atmosferycznych. Uprawa roślin na pożywce wodnej, bez kontaktu z glebą i stałe warunki uprawy to pewność, że rośliny nie zawierają niebezpiecznych zarodników pleśni ani jaj pasożytów.

Jakie rośliny możemy uprawiać?
Warzywa liściowe, np. różne odmiany sałaty lub rukoli, warzywa typu baby leaf (np. szpinak) oraz zioła (bazylię, miętę, szałwię itp.). Możemy także wysiać i przygotować sobie sadzonki innych roślin np. kwiatów. Albo umieścić całych doniczek z młodymi roślinami: znakomity sposób na zachowanie świeżości roślin podczas dłuższej nieobecności w mieszkaniu (na przykład z powodu urlopu).

Po wysiewie zostaje nam tylko czekanie na plony i obserwowanie wzrostu roślin, które sami wysialiśmy. Szklarnia Green Farm to także świetny sposób na ożywienie i uatrakcyjnienie swojego mieszkania. Estetyczny design, dodatkowe i piękne źródło światła w pomieszczeniu to wartość dodana. Zdecydowanie do postawienia nie tylko w kuchni.


Estetyczny design, dodatkowe i piękne źródło światła w pomieszczeniu to wartość dodana. Zdecydowanie do postawienia nie tylko w kuchni.

Mamy przyjemność z użytkowania szklarni Green Farm i niebawem podzielimy się swoimi doświadczeniami i plonami.


Uwaga, dla zainteresowanych zakupem szklarni Green Farm – mamy rabat w wysokości 100 zł na każdą zakupioną szklarnię! Wystarczy wejść na stronę sklepu http://green-farm.shoplo.com/  i przy zamówieniu podać kod: szklarniawcentrum

Tekst i zdjęcia: http://green-farm.pl/


Nasze sukcesy:

bazylia i rukiew wodna
pomidorki
pomidorki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.