KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW „UBIERZ MIASTO W ZIELEŃ”

konkurs ubierz miasto zazieleń miastoZespół Szkół Budowlanych w Katowicach przy współpracy z Fundacją Sendzimira ogłasza konkurs na plakat przedstawiający propozycje zazielenienia miasta wraz z hasłem promującym zieleń. Nasza strona objęła konkurs patronatem medialnym.

Konkurs skierowany jest do kreatywnych uzdolnionych plastycznie gimnazjalistów zainteresowanych zielenią miejską i jakością przestrzeni. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nowoczesnych metod powiększania powierzchni biologicznie czynnych w mieście, w tym propagowanie idei zielonych dachów, ogrodów wertykalnych i innych alternatywnych form zieleni. Wiele spośród nich prezentujemy na naszych stronach. Mamy nadzieję, że nasze artykuły staną się inspiracją dla uczestników konkursu

UbierzMiastoWZielenPlakatPrace można nadsyłać do 08.05.2015 do Zespołu Szkół Budowlanych w Katowicach, Techników 11, 40-326 Katowice z dopiskiem ‚Ubierz miasto w zieleń’. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.zsb.szkola.pl oraz na naszej stronie po 14.05.2015. Dla najlepszych prac przewidywane są nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu dostępny po adresem http://www.zsb.szkola.pl/main/ubierz-miasto-w-zielen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.