Stojaki na doniczki – nowoczesne kwietniki od Pracowni Autorskiej Kwiatek

Co zrobić kiedy nie posiadamy odpowiednich parapetów a ustawienie kwiatów w doniczkach na meblach nie budzi naszego zachwytu? Z pomocą przychodzą stojaki pod doniczki.


Kochamy zieleń w naszym najbliższym otoczeniu. W mieszkaniach, na balkonach i tarasach często goszczą rośliny doniczkowe, starannie dobrane do aranżacji wnętrza. Ustawione w sypialniach, salonach czy kuchniach kwiaty doniczkowe, nie tylko cieszą oko lecz również wspomagają oczyszczanie powietrza oraz poprawiają nasz nastrój. Z pomocą przychodzą stojaki pod doniczki.


Drewniany stojak na kwiaty to najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza, które pozwoli ci ciekawie wyeksponować rośliny.

Dzięki różnym rozmiarom możesz ustawiać je bezpośrednio na podłodze, gdzie skomponują się z panelami lub na szafkach, które także wykonane są z drewna.

Warto przemyśleć, w jakim kolorze wybrać kwietniki, które dostępne są w odcieniach naturalnym, czarnym i brązowym. Ponieważ wszystkie one są zakonserwowane naturalnymi olejkami i woskiem masz pewność, że zachowają swój urokliwy wygląd przez długi czas.

Dokonując wyboru możesz sprawić, że wtopią się w tło lub wręcz przeciwnie, wyróżnią się i będą kontrastować z meblami i wyposażeniem Twojego domu.

Ewa i Mariusz Kwiatek – jesteśmy pomysłodawcami, projektantami i rzemieślnikami wszystkich przedmiotów jakie możecie zobaczyć na stronie naszej pracowni https://pracowniaautorskakwiatek.pl/ . Pracownia Autorska Kwiatek jest owocem wielu miłości. Tej najważniejszej, do siebie nawzajem, bowiem założona została przez małżonków ją wspólnie, jako mąż i żona. Tej do wyjątkowości, co przekłada się na unikalny charakter każdego przedmiotu i dekoracji, jaki wychodzi spod naszych rąk. Tej do naturalności, którą odzwierciedlają wykorzystywane przez nas materiały. I wreszcie tej do minimalizmu, która sprawia, że wszystko, co wychodzi z pracowni jest subtelne, a przy tym odrobinę luksusowe. Przede wszystkim jednak jest użyteczne. Jesteśmy rzemieślnikami i artystami. Dbamy o każdy szczegół i misternie dopracowujemy nasze przedmioty i dekoracje do mieszkania i na taras, tak aby w pełni zaspokoić gusta naszych obecnych i przyszłych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.